top of page

winnaars

silhouet.png

Prijswinnaars editie 2022

Rabobank Jong Talent Prijs: Rashel van der Schaaf

Visuele Kunsten: Hellen van Meene

Letteren: Joost de Vries

Podiumkunsten: Fedde ten Berge

-----------------------------------------------

Victoriefonds Oeuvreprijs 2021

Organist Pieter van Dijk

-----------------------------------------------

Prijswinnaars editie 2020

Rabobank Jong Talent Prijs: Sterre van Boxtel

Visuele Kunsten: Dirck Nab

Letteren: Hannah van Wieringen

Podiumkunsten: Thijs Prein

Alkmaarse Courant Publieksprijs: Thijs Prein

 

-----------------------------------------------

Victoriefonds Oeuvreprijs 2019

Podiumkunsten Hans Man in't Veld

-----------------------------------------------

Prijswinnaars editie 2018

Rabobank Jong Talent Prijs: Ozan Aydogan

Alkmaarsche Courant Publieksprijs: Gerben Hermanus

Visuele Kunsten: Martijn Engelbregt

Podiumkunsten: Han Bennink

Letteren: Barry Smit

-----------------------------------------------

Victoriefonds Oeuvreprijs 2017

Letteren Jan van der Vegt

-----------------------------------------------

Prijswinnaars editie 2016

Rabobank Cultuurprijs: Pé Okx

Jong Talent Prijs: Mikky Zomerdijk

Alkmaarsche Courant Publieksprijs: Maya Link

Visuele Kunsten: Pé Okx

Podiumkunsten: Maya Link

Letteren: Pieter Boskma

-----------------------------------------------

Prijswinnaars editie 2014

Rabobank Cultuurprijs: Elly de Waard

Jong Talent Prijs: Annemarieke Kloosterhof

Alkmaarsche Courant Publieksprijs: Noordhollands Jeugdorkest

Visuele Kunsten: Regula Maria Müller

Podiumkunsten: Compagnie DaaD

Letteren: Elly de Waard

-----------------------------------------------

 

Rabobank Oeuvreprijs 2013

Visuele Kunsten: Ata Kandó

-----------------------------------------------

Prijswinnaars editie 2012

Rabobank Cultuurprijs: Simeon ten Holt

Jong Talent Prijs: Thessa Meijer

Alkmaarsche Courant Publieksprijs: Inge Nicole Bak

Visuele Kunsten: Pieter Bijwaard

Podiumkunsten: Simeon ten Holt

Letteren: Inge Nicole Bak

-----------------------------------------------

 

Prijswinnaars editie 2010

Hoofdprijs: Theo Olthuis

Publieksprijs: Ilonka Ory

Jong Talent Prijs: Our Minor Fall

Letteren: Theo Olthuis

Muziek & Muziektheater: Victor Posch

Fotografie, Film & Nieuwe Media: Joris Komen

Podiumkunsten & Theater: De Siberische Bruiloft

Beeldende Kunst & Vormgeving: Ron Moret

-----------------------------------------------

 

Prijswinnaars editie 2008

Hoofdprijs: La Luna  /  Helen Botman

Publieksprijs: Ila van der Pouw

Literatuur: Carry Slee

Muziek: La Luna  /  Helen Botman

Audiovisueel: Ronnie van der Veer

Podiumkunsten: Samba Salad

Beeldende Kunst: Pauline Bakker

bottom of page